Top 10 Carbon Monoxide Detector – Detektory dwutlenku węgla

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Hekatron

#ad

Hekatron KonexXt CO One alarm CO-Alarm

#ad
Hekatron #ad - Wszystkie informacje w skrócie: wyświetlacz pokazuje aktualnie zmierzone stężenie CO w powietrzu oraz stan czujki. Bez wymiany baterii: czujnik osiąga typową żywotność 10 lat od pierwszego uruchomienia dzięki wbudowanej baterii litowo-manganowej 3 V.

Zakres dostawy: 1 x czujnik tlenku węgla hekatron z wbudowaną baterią 3 V, wymiary: 112 x 110 x 31, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 5 mm. Dla większego komfortu: ostrzeżenie 30 dni przed upływem żywotności; zmniejszona głośność podczas testowania alarmu. Podczas eksploatacji termy gazowej, grilli, kominków, pieców, klimatyzatorów, magazynów pelletu, otwartych palenisk lub fajek wodnych.

Elastyczne możliwości montażu: nadaje się do montażu na ścianie materiały montażowe w zestawie lub jako stojak na stół dzięki wbudowanej funkcji stojaka. Mogą one powstać m. In. Dodatkowo za pomocą 3 diod LED następuje optyczna sygnalizacja w przypadku alarmu lub awarii. Nowy konexxt co one firmy hekatron niezawodnie wykrywa tlenek węgla i ostrzega optycznie i akustycznie przy niebezpiecznych stężeniach CO w powietrzu.
MarkaHekatron #ad
ProducentHekatron Vertriebs GmbH #ad
Wysokość2.76
Długość1.57
Waga0.62
Szerokość0.43
Numer części31-6300003-01-01
Model31-6300003-01-01

2. Kidde

#ad

Kidde 5CO LED detektor tlenku węgla o dziesięcioletniej żywotności

#ad
Kidde #ad - Ciągłe monitorowanie tlenku węgla z głośnym alarmem po wykryciu. Zasilanie bateryjne 3 wymienne baterie AA wchodzą w zakres dostawy. Może być montowany na ścianie lub używany wolnostojący – idealny na urlop lub w podróży. 10 lat żywotności alarmu, oznaczenie Kitemark i CE.
MarkaKidde #ad
ProducentKidde #ad
Wysokość2.83
Długość4.96
Waga0.25
Szerokość1.38
Numer części5CO
Model5CO

3. X-Sense

#ad

Posiada cyfrowy wyświetlacz LCD, X-Sense Czujnik tlenku węgla współpracuje ze stacją bazową SBS50, wymienną baterię, czujnik CO z pamięcią szczytową, XC01-M, 1 sztuka

#ad
X-Sense #ad - Kompleksowy zasięg, zasięg transmisji radiowej wynosi do 500 m, elastyczna sieć: niezależnie od tego, czy czujki są podłączone do stacji bazowej czy bez, dzięki czemu zapewnione jest stabilne połączenie między urządzeniami. Ponadto urządzenie można przymocować do ściany za pomocą dołączonych akcesoriów. Bogata w funkcje aplikacji: funkcje aplikacji obejmują wartości CO w czasie rzeczywistym, wyciszenie, wykres stężenia tlenku węgla, ostrzeżenie o niskim poziomie baterii, test urządzenia, awarie funkcji, zapis historii urządzenia, powiadomienia push, wspólni użytkownicy itd.

W przypadku alarmów, awarii itd. Urządzenie jest zasilane wymienną baterią, tzn. W ten sposób można elastycznie zainstalować czujki i dostosować swoją sieć do potrzeb. Inteligentne połączenie radiowe: gdy tylko rozlegnie się sygnał alarmowy, zarówno stacja bazowa, który gwarantuje, jak i wszystkie czujniki podłączone do sieci są uruchamiane równocześnie. Wartości co w czasie rzeczywistym: gdy tylko wartości co osiągają 100 ppm, natychmiast otrzymasz ostrzeżenie o potencjalnym ryzyku, dzięki czemu możesz natychmiast podjąć działania bez konieczności czekania na długi czas reakcji.

Stacja bazowa regulacja 100 db i czujnik 85 db wytwarzają taki sygnał dźwiękowy, że każdy w domu może w odpowiednim czasie zareagować na niebezpieczeństwo. Dzięki temu otrzymasz powiadomienia również w miejscu pracy lub w podróży, niskiego poziomu baterii, gdy niebezpieczeństwo zostanie wyeliminowane. Elastyczna instalacja: czujnik tlenku węgla można zamontować na półce w sypialni, aby szybko wykryć CO.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość1.42
Długość6.3
Szerokość2.76
Numer częściXC01-M
ModelXC01-M

4. Ei Electronics

#ad

Zestaw z bezprzewodowego czujnika dymu i profesjonalny czujnik tlenku węgla Ei208iDW, Ei Electronics Ei650RF bezprzewodowy czujnik dymu

#ad
Ei Electronics #ad - Produkt 1: bez migania led: bez irytujących dźwiękowych lub wizualnych wskazań w normalnym trybie pracy, radiowy czujnik dymu nadaje się szczególnie do stosowania w sypialni i pokoju dziecięcym. Produkt 1: zwycięzca testu fundacji testu: jako wielokrotny zwycięzca testu polegamy na czujce dymu – dzięki ochronie przed fałszywym alarmem i dużym przyciskiem testowym/wyciszającym charakteryzuje się wysoką łatwością użytkowania.

Produkt 1: markowa jakość: dla najwyższej jakości i bezpieczeństwa każdy z naszych czujników dymu przechodzi test działania i kalibrowany w prawdziwym dymie przed opuszczeniem fabryki. Produkt 1: zwiĘkszone bezpieczeŃstwo: czujnik dymu z modułem radiowym wykrywa pożary wcześnie i w razie zagrożenia alarmuje wszystkie połączone czujki jednocześnie – bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny. Produkt 2: audiolink: za pomocą bezpłatnej aplikacji AudioLINK, do odczytu czujników serii i, raportów o stanie oraz innych istotnych informacji na miejscu na smartfonie lub tablecie. Produkt 2: opcjonalne połączenie radiowe: czujnik tlenku węgla wykrywa podwyższone stężenia niewidzialnej substancji oddechowej CO i chroni przed zagrożeniami – zarówno samodzielnie, jak i w sieci radiowej.

Produkt 2: dla kaŻdego wymagania: oprócz prywatnych pomieszczeń mieszkalnych Ei208iDW jest również dopuszczony do przyczep kempingowych i przyczep kempingowych oraz łodzi sportowych, a zwłaszcza w domach z piecem kominkowym lub ogrzewaniem gazowym. Produkt 2: Łatwa obsŁuga: dzięki wyświetlaczowi lcd do wyświetlania stężenia CO i instrukcji działania, wbudowanej na stałe baterii 10-letniej oraz przycisku testowania/wyciszenia czujnik ostrzegawczy jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika.
MarkaEi Electronics #ad

5. CPVAN

#ad

CPVAN Detektor tlenku węgla

#ad
CPVAN #ad - 10-letni dokładny czujnikten elektrochemiczny czujnik tlenku węgla szybko i dokładnie wykrywa stężenie tlenku węgla. Alarm rozbrzmiewa 4 razy co 5 sekund, a czerwone światło miga. Zalecenie dotyczące instalacjizamontuj ten detektor gazu w miejscach, w których może powstać CO. Posiada certyfikat en-50291 norma UE dla detektorów CO.

Im bliżej źródła co, wcześniej uruchamia się alarm i bezpieczniejszy dla całej rodziny. W każdej chwili ochroni Cię przed zatruciem tlenkiem węgla. Przenośne i łatwepo wyjęciu plastikowego papieru z 2 baterii alkalicznych aa i ponownym włożeniu urządzenia włącza się automatycznie. Jeśli czujnik tlenku węgla działa prawidłowo, takich jak papier lub papierosy, aby sprawdzić, wyświetlacz wyświetla stężenie CO i wydaje alarm dźwiękowy. W trybie czuwania zielone światło miga co 60 jeśli jesteś bardzo wrażliwy na światło, nie instaluj go w sypialni.

Stężenie co wynosi poniżej 25 ppm: wyświetlana jest tylko temperatura i względna wilgotność powietrza. Uwaga: jest to detektor tlenku węgla CO, to normalnym jest, a nie detektor dwutlenku węgla CO2. Jeśli czujnik znajduje się w normalnym środowisku mieszkalnym z czystym powietrzem, że tlenek węgla wyświetla tylko temperaturę i wilgotność powietrza. Stężenie tlenku węgla wynosi ponad 50 ppm: wyświetlane jest aktualne stężenie CO. Testmożna nacisnąć przycisk, czy czujnik tlenku węgla aktywuje prawidłowy alarm.
MarkaCPVAN #ad
ProducentCPVAN #ad
Wysokość2.43
Długość4.16
Waga0.43
Szerokość1.07
Numer częściCOS-X3 plus
ModelCOS-X3 plus

6. X-Sense

#ad

Wymienna bateria, czujnik tlenku węgla, certyfikat BSI zgodnie z normą EN 50291, dokładny czujnik o żywotności 10 lat, X-Sense Czujnik tlenku węgla, CO03D

#ad
X-Sense #ad - Szybki i czuły: wyposażony w zaawansowany elektrochemiczny czujnik co i wydajny chipset ST, detektor tlenku węgla X-Sense natychmiast i precyzyjnie wykrywa niebezpieczne wartości CO i daje najwcześniejsze ostrzeżenie o zagrożeniu związanym z emisją tlenku węgla z głośnym alarmem 85 dB.

Ochrona. 10 lat ochrony 24/7: zasilany 3 bateriami aa 1, również w przypadku awarii zasilania; w przypadku słabej baterii alarm ostrzega, czujnik ten zapewnia najlepszą ochronę 24/7, gdy trzeba wymienić baterie, 5 V o żywotności 10 lat, a wskaźnik żywotności informuje Cię, kiedy nadszedł czas na wymianę urządzenia. Elastyczna i łatwa instalacja: nie wymaga okablowania i gniazd, ponieważ nasze zasilane bateriami czujki CO są dostarczane ze śrubami i kołkami ściennymi.

Można go szybko i łatwo zainstalować wszędzie tam, gdzie chcesz. Wysoka jakość: dożywotnia obsługa klienta i czas odpowiedzi wynoszący 24 godziny; zatwierdzone przez BSI i zgodne z normą EN 50291. Duży ekran lcd i wysoka czułość: wyraźnie wyświetla wartości co w czasie rzeczywistym w ppm części na milion z powietrza otoczenia, przy czym co 10 sekund dokonuje się zaktualizowanego pomiaru; reaguje na różne progi CO z najniższym progiem alarmowym przy 30 ppm i zapewnia najwyższy poziom CO.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość1.46
Długość4.33
Waga0.46
Szerokość4.33
Numer częściCO03D
ModelCO03D
GwarancjaX-sense Oferuje 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i 5-letnią gwarancję na każdy czujnik.

7. Kidde

#ad

Standardowy alarm, Kidde 10LLDCO cyfrowy wyświetlacz z alarmem tlenku węgla z zapieczętowanym akumulatorem

#ad
Kidde #ad - 10 lat gwarancji producenta. Cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje aktualną wartość CO od 10 ppm. 10 lat szczelnej baterii.
MarkaKidde #ad
ProducentKidde #ad
Wysokość1.57
Długość4.33
Waga0.35
Szerokość2.76
Numer części10LLDCO
Model10LLDCO

8. X-Sense

#ad

X-Sense Czujnik CO z pamięcią szczytową, certyfikat TÜV zgodnie z EN 50291, czujnik tlenku węgla, dokładny czujnik z baterią 10 lat i wyświetlaczem LCD, XC04-R

#ad
X-Sense #ad - Wymienna bateria 5-letnia: czujnik ostrzegawczy jest wyposażony w wymienną baterię litową, aby zapewnić 5 lat nieprzerwanej ochrony. Kompaktowy rozmiar 135 × 63 mm sprawia, że urządzenie zajmuje niewiele miejsca. Jednocześnie emitowany jest dobrze słyszalny sygnał dźwiękowy.

W przypadku niskiego poziomu baterii wyświetlane jest ostrzeżenie informujące, kiedy bateria musi zostać wymieniona ze względów bezpieczeństwa. Czujnik tlenku węgla figaro o żywotności 10 lat: czujnik tlenku węgla o żywotności do 10 lat jest wyposażony w zintegrowany zaawansowany czujnik Figaro, który dokładniej rozpoznaje niebezpieczne stężenia tlenku węgla i tym samym szybciej reaguje. Zapisane wartości szczytowe stężenia co: wyświetlacz lcd automatycznie rejestruje wartości szczytowe CO i zapisuje je, dzięki czemu alarm wyzwalany w przypadku Twojej nieobecności może zostać potwierdzony na podstawie zarejestrowanej wartości szczytowej.

Wolnostojące urządzenie o unikalnym wzornictwie: ten detektor tlenku węgla można swobodnie postawić na biurku lub innej płaskiej podstawie, dzięki czemu nie trzeba wiercić otworów w ścianie. Trójkolorowy wyświetlacz led: urządzenie jest wyposażone w trójkolorowy wyświetlacz led, że urządzenie jest włączone, czerwono lub żółto, który świeci na zielono, wskazując, uruchomiony został alarm lub wystąpił błąd.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Numer częściXC04-R

9. X-Sense

#ad

XC04-WX, X-Sense Inteligentny czujnik tlenku węgla, wymienna bateria, Wi-Fi, powiadomienia push w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji X-Sense Home Security, wolnostojąca konstrukcja

#ad
X-Sense #ad - Po upewnieniu się, że twoje otoczenie jest bezpieczne, możesz po prostu wyłączyć alarm za pomocą aplikacji. Ostrzeżenie o emisji co: gdy wartość co przekroczy 100 ppm, otrzymasz natychmiastowe ostrzeżenie za pomocą aplikacji informujące o możliwym ryzyku, bez czekania na czas reakcji, dzięki czemu możesz natychmiast podjąć działania.

Pobierz aplikację, zaloguj się i połącz urządzenie. Połączenie wi-fi 2, 4 ghz: wystarczy połączyć ten czujnik za pomocą sieci wi-fi 2, 4 GHz z aplikacją X-Sense Home Security na smartfonie bez konieczności posiadania koncentratora. Natychmiastowe powiadomienia: pozostań połączony z czujnikiem i zobacz wszystkie powiadomienia, awaria, alarm CO i wiele innych; dzięki funkcji udostępniania urządzenia możesz dodać członków rodziny, w tym alarm CO, niski poziom baterii, aby mieć oko na bezpieczeństwo swojego domu.110 lat żywotności czujnika: ten zasilany bateriami inteligentny czujnik tlenku węgla jest wyposażony w stabilny i wydajny elektrochemiczny czujnik CO, który dokładnie monitoruje zawartość CO w domu i zapewnia ochronę Twojej rodziny przez 10 lat.

Wartości co w czasie rzeczywistym i wyciszenie za pomocą jednego przycisku: po uruchomieniu alarmu CO aplikacja wyświetla zmiany wartości CO w czasie rzeczywistym. Wolnostojąca konstrukcja: dzięki wymiarom zaledwie 135 × 63 × 24 mm 5, 6 cala ten inteligentny detektor tlenku węgla można umieścić wolnostojący na półce lub przymocować do ściany za pomocą dostarczonych akcesoriów, 5 × 0, 3 × 2, dzięki czemu możesz być spokojny w domu lub na urlopie. Wymienna bateria o żywotności jednego roku.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość1.14
Długość3.03
Szerokość3.03
Numer częściXC04-WX
ModelXC04-WX

10. Ei Electronics

#ad

Ei Electronics Professional i-Serie Ei208iDW detektor tlenku węgla z wyświetlaczem LCD i stałą 10-letnią baterią litową, 1 sztuka, biała

#ad
Ei Electronics #ad - Detektor tlenku węgla z czujnikiem elektrochemicznym z wyświetlaczem LCD. Wbudowana na stałe 10-letnia bateria litowa Panasonic. Ywotność produktu: 10 lat plus 1 rok. Audiolink do diagnozy czujnika za pomocą smartfona. Kalibracja na tlenek węgla.
MarkaEi Electronics #ad
ProducentEi Electronics KG #ad
Wysokość4.13
Długość4.72
Waga0.44
Szerokość1.77
Numer częściEI208IDW-3XD
ModelEI208IDW-3XD
Gwarancja5 lat.